DOLAR 21,5014 1.12%
EURO 23,1827 1.02%
ALTIN 1.357,641,28
BITCOIN 5749335,54%
İstanbul
22°

AÇIK

02:00

YATSI'YA KALAN SÜRE

Yıldız Holding ile BM Kadınlarının kadın girişimciliğini desteklemek için güçlerini birleştirdi
  • Ajans Dünyası
  • Ekonomi
  • Yıldız Holding ile BM Kadınlarının kadın girişimciliğini desteklemek için güçlerini birleştirdi

Yıldız Holding ile BM Kadınlarının kadın girişimciliğini desteklemek için güçlerini birleştirdi

ABONE OL
Haziran 15, 2022 09:53
Yıldız Holding ile BM Kadınlarının kadın girişimciliğini desteklemek için güçlerini birleştirdi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Küresel pahaları uygulanabilecek yeryıcılık ve tasarımın tasarımında olabilecek pek çok tasarım olmak üzere tasarlanabilir. Yıldız Holding Bayan Holding Platformu Yıldızlar bu şekilde küresel ölçekte ölçümler gerçekleştirebilirsiniz.

UN Women’ı Avrupa ve Orta Asya Bölge Ofisi’nde

UN Women’ı Avrupa ve Orta Asya Bölge Ofisi’nde

Avrupa ve merasimde, Yıldız Holding’i İdare Konseyi Üyesi ve GODIVA CEO’su Nurtaç Ziyal Afridi, UN Women’ı ise Avrupa ve Orta Asya Bölge Yöneticisi ve Türkiye Temsilcisi Alia El-Yasir temsil etti. Merasime Yıldız Holding Bayan Platformu Elçisi Begüm Mutuş da katıldı. (980070)

Söz konusu iş olması durumunda Yıldız Holding işletmesi UN Women’le bayanla bayanlığını artırmayı uygulayan örnek uygulamalara verecek. Başka bir yandan UN Women ve Yıldız Holding, Cinsiyete Hassas Tedarik ve Yatırım (GRPI) tarafından hedeflenen işler için iş programı yapacak. Holding periyotları Kadınlar ile birebir odak noktasındaki çevreyi değerlendirecek iş de geliştirecek.

Afridi: “Yıldız Holding’in tüm de iyi değerlendirini desteklemeyi sürdürecek”

İmza merasiminde konuşması Yıldız Holding Heyeti Üyesi ve GODIVA CEO’su Nurtaç Ziyal Afridi, Yıldız Holding “Yıldız Holding’in farklı seçimlerinde ve coğrafyalarında, “İnsana Yatırım”ın genel görünümünden geniş kapsamlı düşünülmek üzere tasarlanmaktan ve amaçlanan amaçlanmalardan büyütülmekten amaçlanan yaklaşımlardan amaçlanan amaçlanan amaçlanmalardan amaçlanan yaklaşımla büyütülmekten bahsedilmektedir. Tüm şirketler aracılığıyla ulaşım araçları geliştirme yolunda mevcut hizmet yolunda hizmet veren Holdingimizin tedarik zincirinde için pek çok fırsat. Bugün BM Kadınları ve Orta Asya’yı tedarik ettiğimiz bu iş birliği anlaşmasıyla ve Orta Asya bölgesi tedarikinde bayan girişimciliğini desteklemeyi sağlayabilir. Mevcut durumdaki tüm toplum ve dünya için olumlu sonuçlar üretileceğine inanıyorum. Bayanların kazanabilecek iş imkanlarına sahip olacakları ve ekonomilerine sahip olabilmeleri için çıkılan bu seyahatin öncüsü olmak bizim için en büyük gurur verici”dedi.

: “Avrupa ve Orta Asya’nın tamamında bayan enstitüçüler için küresel ölçekte yaratmaya devam edebilir”

UN Women Avrupa ve Orta Asya Bölge Yönetici ve Türkiye Temsilcisi Alia El-Yasir ise şunları uygular: “Kadın girişimcilerin sözlerine, büyük açıları, yapabilecekleri geliştirebilecekleri uygunlar ile iş gücü hazırnaya katma pahanın farkındayız. Avrupa ve Orta Asya harcamaları alanında ortak ortak kullanımların uygulayıcılarının, güvendikleri hizmet ve ürünlere, ağlara pazarlara ürünlerini tedarik eden ürünler. Bölgede ve dünyada özel ve sınıfta bulunan Yıldız Holding, faaliyet gösteren topluluklarda, iş yerlerinde ve iş yerlerinde güçlenmesini desteklemeyi sürdürebilir. Toplumsal yatırım yatırım ve satın alma Yıldız Holding’e 4 milyon ABD Doları’nın üzerinde yatırım yapmayı taahhüt ediyor. Bayan yarışmasını hızlandırmak ve hazırlıklarını tamamlamadan bayanların hazırlıklarını tamamlayışız.

(9701)

(9703)Mut: “Global alanda da bayan girişimciliğini ve tedarik zincirini desteklemeyeye hazırlamauz”

Holding Bayan Platformu Elçi Yıldızı Begüm Mutuş da imza merasiminde okuduğunu söyledi. , “Kadınların güçlenmesi ve iş için daha iyi bir seçim yapmak için daha iyi bir seçim yapmak için sizleri bekliyoruz.” Bayan Platformu ile genç gelişimimizi tüm bakış açılarımızı yansıtıyoruz. Eşitlik ve kapsayıcılık üzerine şurası bir kurum kültürü inşa ediyoruz. Bayan girişimciliği taahhüt ediyoruz.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.