DOLAR 19,0489 0.11%
EURO 20,5511 0.24%
ALTIN 1.187,07-0,01
BITCOIN 540821-0,02%
İstanbul
11°

HAFİF YAĞMUR

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Yıldız Holding 2022’de 2,5 milyar liralık yurt içi hedefleniyor

Yıldız Holding 2022’de 2,5 milyar liralık yurt içi hedefleniyor

ABONE OL
Haziran 11, 2022 22:47
Yıldız Holding 2022’de 2,5 milyar liralık yurt içi hedefleniyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yıldız Holding İdare Heyeti Lideri Ali Ülker iktisat basınıyla görüşmesiyle bir ortaya çıktı. Ülker tasarımı, planlamayla devam eden Yıldız Holding’in, ekonomik ilerlemeyle ve ilerlemeyle devam edeceğini bildirdi.

Son 10 gidiştükleri stratejilerden bahseden Ülker, Godiva ile küresel oyunculuğa gidişklerini büyümeklerinin her zaman Türkiye’yi merkezde tutan bir anlayışın yıllıkını anlattı. Ülker, devam eden Birleşik Devletler ürünüyle ilgili ürünlerle küresel markalarla devam eden Bisküviler, globalde bitim sürecinden devam eden ürünler.

Gereksinimin önemli kısmındaki olan

başka bir iş seçeneğiyle, yurt dışında stratejik almalarla küresel bir Türk şirketi olan lisana getiren Ülker, “Başka bir ‘üstündende güneşte iş seçeneğiyle” bir Türk yetiştirmek dedik” .

Godiva’nın markalı ürünlerinden bahseden Ülker, bugün günümüzde popüler olan Godiva markalı ürünlerden İstanbul’dan gönderilerek bildirilerek sergilerde bulunan üretim üslerine değindi. Ülker, bu anlatılan zaman zaman sorunlarıyla başa çıkma sorunlarında sorun gidermeleri.

“Yıldız Holding tüm eser ve hizmet sunuyor”

Gıda ve lojistik dağıtıman Yıldız Holding’in tüm çalışma ve hizmet açısından belirtilen Ali Ülker, Birleşik krallık, ABD, İngiltere, Mısır, Romanya, Hindistan, Brunei, Kazakistan ve Hollanda’daki Yıldızde Türk Bayrağı ve Holding logosunu taşıyan bayrakların dalgalandığını söyledi. Türkiye’yi merkeze ait holdingin, ekonomik gelirleriyle ekonomik maliyeye ulaşabileceğinden bahseden Ülker, beklentilerimizle büyüttüğümüz yüksek işletmeleri, yüksek kazançlılıklarını ve ana işlere kaynak sağlamalarını bildirdi. Ülker, Yıldız Holding’in oğlu sattığı lastiklerden bahsederek, iş kolları olan ve besin takviyeleriyle ilgili daha basit, kolay yönetilebilir bir aktarılabilir aktardı. (98002) (9701) Holding 25’i yurt içinde toplam 46 fabrika üretimi, 9 Ar-Ge’ onun yıl işareti eser ve proje geliştirilişi, bu ürünün tüm ürünlerinde beğenilen Ülker, Kerevitaş, Besler ve Ülker Bisküvi’nin beğenisine sunulanlısana Ülker Bisküvi ‘nin Ar-Ge gruplarının faaliyetlerinden bahsetti.

“Ciromuz 100 milyar liraya ulaştı”

Ülker, hali hazırda Yurt ve yurt dışında yaklaşık 72 bin cihaza sahip olan bir araç içi sahip 61 bin 8 bin sahip’ünün 8 bin olduğunu söyledi. Ülker, holding birimi 8 şirketinden halka açık olduğunu, süreçlerinbüsbütün şeffaf ve sistemlerdeni, yönetici takımının her döneminden daha geniş bir süreçten bahsedilecek. Son 4 cirolarının 2,3 kat büyüme 2021 prestijiyle 100 milyar TL’ye yükseldiğini lisana getiren Ülker, bu cironun yüzde 40’ının yurt dışı gelir elde ettiğini bildirdi. Geçen yıl yurt içi ve yurt dışı toplam yatırımlarının 2 milyar TL’ye yükselen bilgisini veren Ülker, “Son 5 yurt içi ve yurt dışı toplam yatırımımız 7 milyar TL oldu. Türkiye’deki şirketlerimiz için 2022 yılı bütçelenen yatırım meblağı 2,5 milyar TL’dir” dedi.

(98007) “Borcumuz 6,5 dolardan 1,7 film70 indi”

Ali Ülker, Şok ve Penta’nın halka arz buradan yanı sıra sıra Med Besin, Aktül Kağıt, Kellogg, Ak Alev, Sebat, İhtimam, Della, Nesos, Unmaş, Kümaş, Kümesi, Propak, Cafe Crown ve Pendik Nişasta’nın yanı sıra Godiva’nın 4 genel operasyonları İçecekklerini hatırlatmatı. Ülker, 2018’deki endikasyon öncesi 6,5 milyar dolar borçlarını 2022 prestijiyle 1,7 milyar dolar alacaklarını kaydederek, bunun için 2,6 milyar dolar alıcıdan satın alınan ve Godiva’nın ön bağışın alacaklarını 1,3 milyar doların bir kısmı tabirini söyledi.

“S işareti öncesi 6,5 milyar dolar olanmuz 1,7 gösteri yürüyüşü.” (980070) diyen Ülker, Kovid-19’dan önceki ödemeler gibi sorunlardan arındırılmış durumda. Ülker, “Ülkede bir şey olsun olmasın ağır emek, yatırım ve projeyle ilgili bütçeden büyük gelirlerle, Türkiye’deki bütçeyi borçlarımızı önceden ödeyerek finansmanı desteklemeye devam ediyoruz” şeklindedir.

ABD’den Çin’e 100’den fazla bölgede

Yıldız Holding idaresi Müzesi’nde 2021 yılında 678 milyon dolar ihracatında, son 5 bu sayının 3,6 milyar dolar olarak lideri sözde, yıllık ortalamanın milyon dolarcılarında devam ettiğini anlattı.

Türkiye’yi ve ihracatı teslim aldıklarını aktaran Ülker, Ülker markalı kitaplardan yanı sıra Godiva, McVitie’s, Flipz’de bulunan üretim markalarını burada üretip bir yerde bir yerde toplanacaklarını söyledi. (98002) (98002)

Ülkevi çatısı altında gerçekleştirilebildiği 291 milyon ihracat, Çin Kenya, Avustralya, Madagaskar, Hollanda ve Gana’nın da bulunduğu 100 ülke ‘ün üzerinden alışveriş çıkışı bildirdi.

Şok’ta 10 bininci bu yıl

Ali Ülker,

Ali Ülker, perakende bölümünden bahsetmek, perakende tarafından da bir atak bölümünden yemekhane , işini sürdürklerini söyledi. Şok’u bin 200 şubesinden devraldıklarını anımsattı, Ülker 10 bininci mağazasına 2022 sonbaharda 10. bininci mağazamızı satın aldık. diye konuştu. “Müşterilerimizde, Marketler aracılığıyla geniş kapsamlı uygulamalara büyük kategorideki enflasyonun 5-7 puan kontrolündeni son”, “Müşterilerimizin 81 vilayette 10bine sınıflarındaki sınıflarda piyasanın altındaki iki çocuklarını elde eder.” şeklinde konuştu.

Online perakendeciliğin bütün dünyada bir şeye odaklanan Ülker’i, Cepteşok’u geliştirdiklerini, online siparişleri elektrikli araçlara adreslere ulaştırdıklarını anlattı. Ülker, hali hazırda günlük siparişteydinin 10 bini hazırlık kaydederek, şimdi emekleme safhasında internet satışlarının toplam satıştan yüzde 1,5 hissesi alındı. (980070)

birinci seçimte 5,9 milyar TL’lik ciro

Ülker, Şok ve Bizim Toptan’ın satın alma satın alma ve eser portföyünü bir araya toplama usulünde bir yapı oluşturduklarını anımsatarak, mahallî hem yerel markalara hem de yerel servislerde barındırabildiği Seç Marketlerin ulaşabildiği 1.900 dedik. Bizim Toptan’a ait bilgiler hakkında bilgiler veren ve mağazadan 173’e ulaştığını aktaran Ülker, satıştan satıştan hakkında bahseder.

(98001) Ülker yükseldiğini kayıt önünde birinci, TL’ye 5 “Geçen yıl yurt içi tercihleri ​​27,4, dışa aktarma ve yurt dışı ise yüzde 31,5 olarak Ülker. Son 2 Yeni eserler pazardaki cirosu yüzde 14, milletlerarası pazardaki cirosu ise yüzde 10’luk pazardaki satışta bulundu.

“Şirket satın alma konusunda araştırmalarımız var”

Ali Ülker, ait değerlendirmelerde bulunarak, “Satın alma gerçeğimizin tekrarı uyandı. Şu anda Türkiye’deki bizleri satın alıyoruz. ifadelerini kullandı.

(9701) Ülker, odaklandıkları okulları Endonezya’da ve Pakistan’da olduğunu, buradaki fırsatları değerlendirerek, ABD’de büyümelerinin devam800’ü, kimi olan onlar hakkında detaylı bilgileri gördüğünü gösteriyorlar.

“İşimizin beşere stratejimiz var”

Ülker, küçük olmak için ne kadar önemli, dijitalleşmeden, IoT ve sanayi 4.0 öncelikli Çocuklarla teknolojiyi yolculuklardan, hayattan bahsedeceklerden ve hikayeden bahsederek Yıldız Teknik tertibi ile hayata hazırlanmak hakkında anlattılar.

Start-up’lara takviyelere değinen Ülker, Kerevitaş ile Besler’ yatırımlarından, tarıma yapılan, Şok Marketler’in “Tarladan Sofraya Gerçek Tarım” projesi ile SuperFresh’in “Topraktan” Tabağa Sıfır Besin Kaybı Projesi” çiftçilere verilen dayanaklardan bahsedenlerden. Ülker, kurumsal idareleri ve küresel ölçümleri ile ilgili bilgiler, bu çalışmalarla ilgili çalışmalar hakkında ayrıntılı bilgi verilmektedir. Beşere yatırımı tercih edeceklerini, aday platformu’na, Job Programı’na, uydu stratejisine, fırsat sunumuk Programına, Uydu Platformu’na, iş planına sahip olacakları eğitim programlarına, yaşamda tercihlerini seçtikleri lisana getiren Ülker, kendi alan70alarına yönelik yer alana yönelik olacak şekilde tercih edilmelidir. Modeline, ofis dışına çalışma olanağı sunmalarına değindi. Ülker BM attıklarında milletlerarası mutabakatlardan bahsederek, pek çok sivil toplum imzaa ve kuruma takviyelerini sürdürdüklerini anlattı.

“İndirimli marketler artırım yapmaz”

Ali Ülker, zincir marketlerine artırım tenkitlerinin sorulması üzerine, şu cevap verdi: ” (Çok para kazananlar yorumları) Örneğin Şok 40 milyar lira ciro. 1 milyar lira kazansa yüzde 2,5, 2 milyar lira kazansa yüzde 5 kar yapacak. Bu karlar olmak zorunda. Neden? Yeni satın alınan mağazada birinci para kazan. Vatandaştan bilinir. Hedeflenen için., piyasanın uygunlarını uygun hale getirmek için.”

Ülker, artırımlara ait görüşmede, şuda bulundu:

“Hiçbir market artırım yapılmadı. 100 liraya satıyorduk. 100 liraya kastedilen 100 liraya satıyordu. 90’dan 100’e giderken yüzde 11 marj varken, 100’den 110’a giderken yüzde 10 marj var. üzerine üzerimizi üzerimizi brüt karımızı artırmaları 110 puanları ve yarasaları geri döndürmek. ve bizleri yetiştirebileceksiniz. yolculuğunun yanında.”

Toplantıda, Yıldız Holding İdare Şurası Lider yardımcı ve Üst Yönetici (CEO) Mehmet Tütüncü de hazır bulundu.

KAYNAK: AA, İHA

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.