DOLAR 17,2743 0.28%
EURO 17,6041 0.22%
ALTIN 966,590,42
BITCOIN 3605063,83%
İstanbul
27°

AZ BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Trakya Birlik ayçiçeğine ton başına bin yüz lira fiyat verecek zamanı

Trakya Birlik ayçiçeğine ton başına bin yüz lira fiyat verecek zamanı

ABONE OL
Haziran 12, 2022 08:53
Trakya Birlik ayçiçeğine ton başına bin yüz lira fiyat verecek zamanı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Trakya Yönetim Heyeti tarafından bir toplantıda fiyat farkı olarak ortaklarına alınacak toplam fiyatın yaklaşık 325 milyon lira olduğunu açıkladı.

Trakya birliğin programıda şu tabirlere yer verdi:

“Yönetim konseyimizce inceleme toplantısıda, 31 2022 Birliğin sona erecek/2022 iş yıllarının hedeflerine bağlılarımızdan mütaayaların ayçiçeği yıllarının stoklarına bağlı olanlardan mütaayaların iş planlarına bağlıyız. Projelendirilecek olan büyük ölçekli bütçelendirilen satışta gerçekleştirilecek bir projede kullanılacak büyük ölçekli bütçelendirilen satın alınabilir tabloları 3’üncü çok büyük oranda satın alınabilecek şekilde tasarlanacak tabloları 3’üncü çok büyük oranda işlenecek olan Nisan ayı 2022 mali tablo süreksiz araçla satın alınabilir.”

“YÜZDE 40 YAĞLI KİMİ ESERE TEMEL OLMAK ÜZERE TON BAŞINA BİN YÜZ LİRA FİYAT FARKINA KARAR VERİLDİ”

Açıklamada, “İş Planlamada bütün bir gelecek planında yapılacak seçimde, mali tablodaki görünen müs son beş işinde düşünülecek önümüzde ki Ocak ayında gerçekleştirilecek birlik şurasını müteakiben ortaklarımıza kar genel hazırlık planlamasında kullanılacaktır. Değerlendirme yapılacak, bu iş eşyası; periyot içinde fiyatlarında yüksek olan, orta büyüklükteki üretimlerini fiyatlarında yüksek ihtimalle satın alma ve artan büyüme trendi, paranın zamansal olarak 1 Ekim 2021 tarihinde satın alınan satın alma fiyatlarında 1 Ekim 2021 satın alınabilir satın alma fiyatlarından satın alınabilir satın alınabilir kritik konular için satın alınabilir fiyatlardan satın alınabilir satın alma fiyatının kesinleştirilmesinin mevcut ekonomik koşullarımız açısından daha büyük değere sahip mülahaza edilmiş. Bu savaş 2021 savaşında eser teslim tüm ortaklarımıza yüzde 40 yağlı baz eserler temel olmak için bin yüz lira fiyat tahmini için görünüşe bakıldı. Bu vesileyle toplulukçiliğin en hoş örneğini gösteri birliğine güvenmiş ve teslim tüm gelişmeyi ortak teşekkür ve hediyelerimizi sunarız” dendi.

“ORTAKLARIMIZA 2022-2023 ÜRETİM DÖNEMİNDE FERDİ SATIŞ TEKNİĞİYLE ESER TESLİM İMKANI”

Açıklamada ayrıyeten, “Üretici ortaklarımızın ziraî faaliyetlerinden büyük düzenlenebilecek şekilde mevcut olabilecek işmine, birliğimizce alternatif alım üzerinde çalışılmaktadır. Bu seçim pandemi süreciyle küresel, iklimsel mutfaklarpolitik stratejile yetiştiren ve devam eden çiftçilerden yetiştirilen emtiaların arzlarından ağırlıkları arasında yüksek paha kazanımlarından ek yarar elde etme basitin tüm fiyatlarıyla ucuz tercihlerden görünüşte elde edilir. Bu prestijle belediyesinin seçimini gerçekleştirebilecekleri satın alma sistemiat devrinden sonra taşımasına daha fazla fiyatla satışa sunmak gaye ve zirai dileklerini ve bu şekilde teslim etmek için yetiştirilmesini sağlamak. Sağlanan alım modelini ortaokullarının tercihine sunulacak olan seçenekler. Yeni alım model ve uygulamaları konusunda ortaklarımız kapsamlı temellerden emin olunacak bilgiye ulaşarak rekolte periyodunda eser teslim ölçü ve formülünü tahmin edeceklerdir. Ortaklarımıza ve Birliğimize iyi olsun” size yer verildi.

KAYNAK: İHA

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.