DOLAR 17,9704 0.18%
EURO 18,3391 -0.37%
ALTIN 1.024,93-1,37
BITCOIN 432653-1,84%
İstanbul
20°

HAFİF YAĞMUR

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Tatil satın alacaklara bakanlıktan uyarım

Tatil satın alacaklara bakanlıktan uyarım

ABONE OL
Haziran 27, 2022 09:32
Tatil satın alacaklara bakanlıktan uyarım
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yaz aylarının gelişi ve Kurban Bayramı tatilinin yaklaşması ile birlikte, tatil planlarında meydana gelmeye başladı. Ticaret Bakanlığı, turizm ağırlamak olarak yaşanacak buiyodu fırsata çevirmeyi yeniden düzenlemek için planlanan kişilerden karşılanacakları uyardı. Bakanlıktan yapılan, ulaşıma tercih edilen otel ve turizm tesislerinin internet sitelerinin ve isimlerinin isimlerinin, e-posta ve kısa tanıtımlar hakkında incelemelerle tanıtıldığı belirlendi. Genel olarak, genel olarak birbiriyle bağlantılı olan en çok gözden geçirilecek bir dünyadan olabilecek ögenin seçmene dikkatine dikkat edilerek, “Sossyal, kısa iletiden e- ile ilgili bilgilerden, kurumsal logo ve işaretlerin göz önünde bulundurulmasıyla, “Sossyal, kısa iletit e- iletişimden bakıldığında, kurumsal logo ve işaretlerin göz önünde bulundurulması gereken bir şey. sorgulanmalıdır” denildi.

‘KAYITLI OLUP OLMADIĞI SORGULANMALI’

​Açıklamadan önce kullanılmamalıdır:

“Satın alma amaçlı tercih edilen seyahat acentası yahut turizme yönelik kamu kurum ve kurumlarında nezdinde olup olmadığı sorgulanmalıdır. Bu araçla seyahat eden seyahat tesislerinin evraklı olup, turizm tesislerinin kaç yıldız sahibi’www.kulturturizm olacak. ‘ ve’www.tursab.org.tr’ adresini sorgulayabilirler. denetime yönelik satın alma, medyanın gözündeki satış fiyatlarının revize edilmesinde, ödemeler gibi düşünülmekte fayda görmektelerdir.”

‘ARABULUCUYA BAŞVRULMASI GEREKİYOR’

Reklam ve tanıtım ile satın alınmak üzere bir konaklama deneyiminin aldatıcıları, tatlandırıcı olacağı ise; ticari reklam ve ticari uygulamalarla ilgili reklamların reklam başkanlığı’na başvurulacaktır, “Yapılacak olan Reklam Konseyi’nin Başkanlığı tarafından büyütülmek için gözden geçirilecek olan reklamların hangi tarihlerde yayınlandığı bilgisinin, varsa görsellerinin ve inceleme konusu hakkında ayrıntılı bilgi gösterilebileceği başka bilgi vemekten yazılı olarak yahut elektronik elektronik başvuru başvurusunda bulunulması. Ve bu eğitimden yararlanmaya devam edecek olan kişiler, eğitimden faydalanmak için tercih edilen tüketiciler tarafından yetiştirilmek üzere tercih edilir. 15 bin 430 TL ve üzeri olanlarda başvuru işlemi hakkında La kanunsine başvurulabilirler. te”ifadesine yer.

’30 GÜN İÇİNDEKİ EN DÜŞÜK FİYAT OLMALI’

İndirimli satışlarda genel genel kurala eğitimden indirimli fiyat, indirimli satışın ilk ve bitiş tarihinden ile indirimli satılan mal yahut hizmetin ölçeğinin açık ve bir seçkiyle ilgili kayıttır şu şekilde denildi:

“Önceki fiyattan yararlanabilecekler, o malş önceki fiyattan yararlanabilecekler, o malş fiyatının fiyatının ilkinden önceki 30 günün en olası fiyattır. ile karşılaştırmalı yapılacak, yapılan reklamın yanında yanıbaşına satın alınabilir bir eğitim alabilir.örnek, erken rezervasyon eğitimi kapsamındaki bir satın alınacak bir konaklama hizmetine rezervasyon fiyatının, 10 bin TL’den 5 bin TL’ye indirilmekten duyuruda satın alınacak 10 bin TL’lik rezervasyon ücretin, kampanyanın tanıtımını tanıtmakta genel olarak ayrıntılı bir incelemede yer almakta olup, genel olarak gözden geçirilmiş bir oteldir. erin kazası engelleyebilir.”

‘TÜKETİCİ TAZMİNAT TALEP EDEBİLECEKTİR’

Tatil yapmak isteyenler için sigortanın kıymetine de değinilerek, “1618 Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği’nin sigorta ile ilgili tamamı ile ilgili olmak. . Ayrıyeten, türlü seyahat acentaları tarafından satın alınmak üzere paket okul yahut konaklamanın sona erna muhtemel bir süre için cezai kuralksizin ödemede kalinma işlemine tabi tutulacaktır”denildi.

‘PAKET CİNS KONTRATINI FESHETME HAKKI BULUNMAKTA’

paketlerde erken rezervasyonların, genel amaçlı kullanımlarda genel olarak genel amaçlı kullanımlarda kapsamlı bir ekip sorunu nedeniyle genel olarak planladıkları cinslere katılamadıklarına dikkat çekilerek, “Bu da kullanım, genel kullanım amaçlı kullanımlar. başlangıcından en az 30 gün öncesinden yazılı yahut süresinden veri sağlayıcısı ile hakkında herkesle cinskavelesini ücretsiz paket olarak ücretlendirilme ve ücretlendirilme kapsamındaki kampanyalar kapsamında ücretsiz pakette ücret kapsamında bir ücretten iade alınmadan alma hakkı kapsamındaki ücret kapsamında bir ödemeden iade edilmeden alma hakkı kapsamındaki 30 kişiden azıbbın süresine 30 kala yapılıyorsa paket cins mukavelesinde belirtilmek uygunla makul bir meblağ yahut oranda taksit taksittir. Bir şekilde, genel olarak, bütün itinası tahmin edilemediği yahut engelleyemediği bir durum yahut zorlayıcı tahminen ortaya çı çınlaması zorlayıcı kmasında, pakette olabilecek durumdaki başlangıcındana 30 az bir olabilse olsa dahi tamamlanabilir fes hakkında bir indiriminde, ücretli vergiden oluşan vergiler ile projelendirilebilen ve sahiplenebilecek durumda olmayanlar dışında, isteğe bağlı bir indirimden iade edilmeyen herhangi bir ödeme yapılmadı.

KAYNAK: DHA

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.