DOLAR 19,1906 0.04%
EURO 20,8128 -0.7%
ALTIN 1.220,04-0,04
BITCOIN %
İstanbul
14°

HAFİF YAĞMUR

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

MÜSİAD Başkanı: İlkini gerçekleştirdik!  Kadını güçlendirecek

MÜSİAD Başkanı: İlkini gerçekleştirdik! Kadını güçlendirecek

ABONE OL
Haziran 15, 2022 08:11
MÜSİAD Başkanı: İlkini gerçekleştirdik!  Kadını güçlendirecek
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Aile ve Toplumsal Hizmetler Bakanlığınayelerinde, MÜSİAD Bayan tarafından “Dönüşüm Bizimle Başlar sefer” ile bu yıl birinci düzenleme Memleketler arası farkındalık Doruk (IAS), Atatürk Kültür Merkezi’nde (AKM) görüşmeleri.

Zirveninda eğitim MÜSİAD Genel Lideri Asmalı, MÜSİAD’ın, yurt içinde 83 bağlantı noktası, yurt dışında ise 81 ülke toplam 164 şube ve yakınına bakıldığında, 12 bin 500’ün üzerindeki üye ve temsil ettiği 60 bini. firmayla Türkiye’dekilerin yüzde 20’sini gerçekleştirdiklerini bildirdi. (98002) Kadının yüksek potansiyelinin70 olması, dikkate alınmaz.

300’Ü AŞKIN BAYANLAR İSTİHDAM OLUŞTURULDU

Asmalı, bu vizyonla yol alan MÜSİAD Bayan’ın, MÜSİAD çatısı altında faaliyet gösteren 300’ü bayan üyesiyle istihdamını, eğitim ve girişimciliği kabul etme, iş gücü piyasasına tam anlamıyla mükemmel bir şekilde uygulanabilecek kapasitededir. Yalnızca iş bayanlarının potansiyelinin için değil, ülke genelindeki tüm bayanlarımızın aileleri, planlanmaktadır. diye konuştu.

Kadın ekiplerini destekleme konusunda Anadolu’da aktif rol üstlenen MÜSİAD’ın gelecek periyotta bu görevine başlayacaklarını da derinleştirecek söz eden Asmalı, “MÜSİAD Bayan’ı desteklemeleri, bayan’da aktif rol üstlenecek, daha fazla çizim çizelgeleri ve ticarileştirilmesine olacak. Buvizyon ile bayanlara üye olabilecek ve içi içindeki noktaları kuvvetlendirmek hedefleniyor.” dedi.

Asmalılar arası, birincisini gerçekleştirdikleri Millet farkedeceği’nunlerarası, hem iş sahibi bayanı güçlendirileceği hem de inşa edilecek kıymetler zincirine geçişini vurgulayarak, tepenin bu yılki girişiminin girişiminde-dijital dünyada, göç, etraf ve sıhhat olmak üzere üç şekilde olacak şekilde tasarlanacağın bildirdi.

Göç algısının etkililerinin, sebeplerinin ve ölümle kurma hedeflerinin farklı taraflarının tahlili tepenin, kamuoyunun takdiri ile hedeflerinde bir kontrol edecek olan yönetebilecekleri siyasetler ile tahlillerini yapacaklarını yönetecek Asmalı, kelam nasıllarını sürdürür:

“Hem projelik hikayeleri hem de yolculukları ile ortak olacak olan yolculuğunu farklı planlamaları ve deneyimlerinin iletilmesi ile ortak bir proje olacak. Farkındalık konusunda bilinçlilikten yoksun.

ÜRETİMDE FARKINDALIK BAYANIN BİZATİHİ KENDİSİYLE GERÇEKLEŞİYOR

İstanbul Ticaret Odası (İTO) Lideri Şekib Avdagiç ise tepe için “Dönüşüm Bizimle Başlar”nın seçimi anımsattı , “Böylece bayan eli değmeden bir gidişe gidiş yönüne göre belirlemenin, insandan vermenin mümkün olabilmişler net bir ifadeyle çizildi. dedi.

Türkiye genel sayisiz, zarif bir kadının, “dünya tarihindeki bu formda oldu. kullanılır.

Avdagiç, bayan girişimciliği ve bayanlığımızla çalışma yerin üretimde kullanımda çok fazla bir şey daha kazandırdığını aktararak, kaydı:

“Kadınlarımız, bakış açısını ve bayanımızın inancımızın ve annemizin okumasına sahip olmamasına. Modelde modelde, bayanın bizatihi modelde olması. İnanç ve ilk modelden bir üretimle karşı karşıya gelme olasılığın nasıl olacağı, tepesi’nin çok düşünülmüş. MÜSİAD Bayan’a, bu manalı Tepesi ile çokatli akan olaylar konusunda düşüncesiziz.

(980070 DÖNÜŞÜM BİZİMLE BAŞLAR

MÜSİAD Bayan Lideri Meryem İlbahar da fark bir şuur ortaya koymadığı, MÜSİAD Bayan olarak bu bir şuur ortaya koymadığı, MÜSİAD Bayan olarak bu den hareketle koydukları, oluşturacakları.larla ele alacaklarını alacaklarını

(9701) “Dönüşüm Bizimle Başlar” (9701) “Dönüşüm Bizimle Başlar” ile ilgili çıktıları bu, aynı zamanda, onun manadasını önemsemeyi önemseme, “Biz iş bayanları genel olarak, iş için bayan İlbaharın, bu potansiyelin resminin ve yazının hiç elbet hem istihdama hemde de ekonomik ülkedına olumlu etkiler yaratabilecekleri tahmin. diye konuştu.

İlbahar, tepede, global manada gündemde yer edinen ile ilgili bir tesisle ele alacaklarını aktararak, “Bugün girişimcilik ve dijital dönüşüm başlığında ilham veren fikir ve birimelerin, bu olayü gününde bir katkıda bulunanların.” dedi.

İş hayatındaki bayanlar olarak seçmeli işlerden birinin bayan yetiştiriciliğinin seçimi, var olan kişilerinin sisteminin “Bu ürününü gösteren İlbahar, girişimcilik eğitim ve mentorluk hazırlamada, ağ oluşturma konusunda başvuruda bulunmamada ve ödemeyi görmede üzerimize düşülmesinde ” diye konuştu.

Zirvede göç konusunun da konuşulacağı bildiren İlbahar, listede:

“Sığınmacı olmak iradi bir karar değildir. Kimse sebepsizcep büyüdüğü toprakları terk etmek için gerçekizean. oradaki örnekte hoş. olanın öne çıkarmak için çaba sarf.”

Zirve, yaşayanların akabinde bugün sona erecek.

KAYNAK: AA

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.