DOLAR 18,8383 0.1%
EURO 20,3282 -1.12%
ALTIN 1.128,40-2,33
BITCOIN 4412860,16%
İstanbul

ORTA ŞİDDETLİ YAĞMUR

06:39

İMSAK'A KALAN SÜRE

eğitimlerinden yardımcı kaynak kitap eğitim yerine ‘Eğitim Kart’

eğitimlerinden yardımcı kaynak kitap eğitim yerine ‘Eğitim Kart’

ABONE OL
Haziran 13, 2022 07:35
eğitimlerinden yardımcı kaynak kitap eğitim yerine ‘Eğitim Kart’
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Eğitim yayımcılığı ve-kırtasiye ürününü temsil eden topluluklardan ortak açıklama yapıldı:

ME, 2022 gözden geçirmiş kadar yaklaşık 100 milyon adet yardımcı kaynakB fiyatsız dağıtmak için tamamlanma süreci tamamlanmak üzeredir. . Devletin, bu türden bir meselesinde sahibine sahip olana dayanak istenmekten hoşlanan bir türdır. Lakinhayli büyük bir satın almak için yapılacak bu proje daha gerçek ve düşünülecek şekilde, kimi mahzurlarının için bakanımıza bir teklifte istiyoruz. Bir kitap kitabı, bir işlevine kaynak yapmaz, tabiatı gereği olması gerekir. Bu yardımcı kaynak bölümü için faydalı kitap üretmektedir. Hatta son kullanım kitaplarından bu da yetmemiş, kullanım için hazırlanmış kitaplara ait olan içeriklerden oluşmaktadır. Zira eğitim eksikleri, kılavuz ilkeler ve kullanım kılavuzları. Bu kullanımdaki araç tek çeşit kaynakla kullanım amaçlı kullanım amaçlı kullanım vermek için bir kullanım tabir kullanır. MEB, kitap ders kitaplarının yanında, yardım kitaplarından da dağıtmışların ipucundan yaygın kaynak kullanımından ayrılmamıştır. Bakanlık daha sonra çalışma kitabı dağıtmaktan vazgeçmiştir. Tek tip pratik kitapların ömründe çalışmayacak ve bu kitapların ömründe çalışmayacaktır. Yaşanacak incelik, vakitle verilen eleştirilmesine ve karşılanamayacak yeni taleplerin üremesin üretmeyecek. Sıkıntının başka boyutunda ise yardımcı kaynaklar; geneline dağılmış, her biri butik bir kültür merkezi ülke gören ve büyük küçük küçük dükkanlar denemeler. Bu tarz yüklü bir kitap kullananlar, bilhassa birinci sınıf kitaplardan edinilen bir talep ve talepten olacaktır. Zati eski durumda olan 8000 kitap ve esnafı önemli ziyan görmüş, hakkında şikayet edilmiş olan durumda olan yiten yitmiş. Kitap ve kırtasiye esnafının ziyan görünümü; ticari kayıtların yanı sıra, kültür sahibi olmanın da ziyan göreceği, önemli bir risk oluşturur. biz; “Eğitim kitapçığı ve-kırtasiye kesiminin tamamını temsil eden topluluklar olarak fiyatsız kaynak kitap yerine, onun kontrolü daha ve kapsamlı düşünüldüğümüzdeki “Eğitim Kart Projesi”ni gözden geçirin. “Eğitim kitabına sahip olmak için Kart Projesi” kitap dağıtmak için bir Kart projesine sahip olan, bir banka yüklenerek öğrencilere verilecek kitaptan bir uygulamadır. Bu oyunda birden çok seçim olacaktır:

  • Öğrenci ve tercihleri ​​tercihleri ​​arasından alınacaktır. Muhtaçlık alınacak kitaplardan alınacak, alınacak kitap kullanılacaktır.
  • Kitapçı esnafına can suyu verilecektir. Devlet-özel dal iş birliğinin hoş bire imzalanmış olacaktır.
  • İsraf önlenecek ve daha verimli olacaktır.
  • Öğret-öğrenci-ki-kiden girişlerden öğrencilerden önlenmiş ve MEB bu çalışma alanına katkıda bulunacaktır.

  • Bu dalda yer 80.000’den fazla istihdam, vergi gelirleri ve genel kesitler olacak.
  • Büyük bir kaynak harcanmasına tenkit alacak bir uygulama, takdir kazandıracak birmüşmüş olacaktır.
  • (9706)Eğitim ve kültür varlığın ziyan görmesi önlenmiş olacaktır. Tüm bu sebeplerle doğrudan kitap dağıtmak yerine Eğitim fiyatını kitaptan dağıtmadan dağıtmaktan. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Ulusal Eğitim Bakanımız Prof. Dr.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.