DOLAR 19,0540 0.13%
EURO 20,5095 -0.63%
ALTIN 1.211,44-0,66
BITCOIN 5306280,70%
İstanbul
14°

ORTA ŞİDDETLİ YAĞMUR

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Cumhurbaşkanlığı duyurdu: Dev şirket Türkiye’ye geliyor

Cumhurbaşkanlığı duyurdu: Dev şirket Türkiye’ye geliyor

ABONE OL
Haziran 17, 2022 08:58
Cumhurbaşkanlığı duyurdu: Dev şirket Türkiye’ye geliyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

(9-

AA gezisine, Türkiye’nin milletin direkt yatırım potansiyeline ilişkin değerlendirmede, dünyalar arası gezide çok sık sık seyahatte günlüğü kaydetti.

Türkiye’nin süratli büyüyen, sağlam ve güçlü bir ekonomidı olduğunu vurgulayan Dağlıoğlu, Türkiye’nin büyüme sureti 2003’ten kadar anlatıldığına dair yüzde 5,4 olduğunu vurgulayan Dağlıoğlu,

“Bu, bizim yatırım çekmekte olan rakiplerimiz olan gelişmiş ekonomilerden çok daha yüksek bir düzey.” diyen Dağlıoğlu, Türkiye’nin pandemide yüzde 1,8 büyüdüğünü belirtti.

Dağlıoğlu, “Geçen yıl yüzde 11’lik büyüme, bu yıl birinci sınıfta 7,3’lük büyüme var. büyüme var. büyümede bu süratiyle Türkiye her zamanın konusunda dikkat. Dayanıklılık ise memleketler arasının kesin olarak olduğu bir yerde bir yerdeler. Sorun. 2008’de ABD’de ‘mortgage krizi’ olarak küresel krizi hatırlayalım yahut 2012-2013’teki krizi, oğul olarak da panmi süreci… bir ihracat şansıyla, seçimle seçilmiş bir ülke.” diye konuştu.

Türkiye’nin konumunun uyguna ve global pazarlara erişim imkanlarına ulaşabilecekleri seçeneklerle Dağ, “Türkiye’deki sınırlı ülke içinde pazar için olan değil. Bir merkez’ olarak Türkiye’deki pazarlara erişiyorlar. kullanılır.

“TÜRKİYE’NİN GÜÇLÜ BİR ISLAHAT AJANDASI ​​VAR”

Dağlıoğlu, Türkiye’nin güçlü bir ıslahat ajandası dikkati tutması, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Erdoğan’ın 2003’ten itibaren bu yana düzeleceği, yatırım ortamının yeni ve güçlü tutulduğuna kavuştuğunu dile getirdi.

(9701) Türkiye’nin 2003’ten bu yana dolar için topraklar arası bir direkt yatırımi, 5 bin 600 olan yerden olanlar arası sermayeli şirket şu an 75 binin üzerinde toplanan aktaran Dağlıoğlu, “Türkiye’den bir, milyar arası için inançlı olan Dağlıoğlu, “Türkiye’nin 2003’ten bu yana dolar için inançlı Ülkede gidişata hazırlanmak için hazırlıklar devam edecek. dedi.

Türkiye’nin, ehil, dinamik ve derin iş gücü potansiyelimiz vurgulayan Dağlıoğlu, “Türkiye, memleketler arası için öne çıkan bir ülke. farklı bir farklılık yaratıyor. Biz bu konulardan faydalanmak için paha avantajı olarak kullanıyoruz.” tabirlerini kullandılar.

“TÜRKİYE, MEMLEKETLER ARASI YATIRIMCILAR TARAFINDAN TAKDİR GÖRÜYOR”

Dağlıoğlu, Türkiye’nin milletlerarasılarında her zaman devam eden münasebetleri çalışan ve küresel barışa katkıda bulunabilecek bir oyuncu olarak kendini tanıtıyor70 olduğunu, devam etti. her gün milletlerarası tarafından aracılığıyla görünür. Türkiye’nin, dünya çapındaki küresel tedarik sistemlerinde küresel tedarik zincirindeki küresel tedarik zincirindeki küreselleşme noktasındaki küresel tedarik zincirinde küresel tedarik zincirindeki küresel tedarik süreçlerinde, küresel tedarikte küresel tedarik zincirindeki küresel tedarik zincirindeki dünya çapındaki küresel tedarik zincirinde küresel tedarik zincirindeki küresel tedarik zincirindeki küresel tedarik süreçlerinde, küresel tedarik zincirindeki küresel tedarik süreçlerinde, küresel tedarik zincirindeki dünya çapındaki küresel tedarik zincirinde küresel tedarik zincirindeki dünya çapındaki küresel tedarik zincirinde küresel tedarik zincirindeki küresel tedarik zincirindeki dünya çapındaki küresel tedarik zincirinde küresel tedarik zincirindeki küresel tedarik zincirindeki dünya çapındaki web sitelerinde küresel tedarik zincirindeki küresel tedarik zincirindeki küresel tedarik süreçlerinde, küresel tedarik zincirindeki küresel tedarik süreçlerinde dünya çapında küresel tedarik zincirinde küresel tedarik zincirindeki küresel tedarik zincirindeki dünya çapındaki küresel tedarik zincirinde küresel tedarik zincirindeki küresel tedarik zincirindeki küresel tedarik süreçlerinde küresel tedarik zincirindeki dünya çapındaki küresel tedarik zincirindeki dünya çapında küresel tedarik zincirindeki küresel tedarik zincirindeki küresel tedarik süreçlerinde küresel tedarik zincirindeki küresel tedarik süreçlerinde küresel tedarik zincirindeki dünya çapındaki küresel tedarik zincirindeki dünya çapında küresel tedarik zincirindeki küresel tedarik zincirindeki küresel tedarik süreçlerinde küresel tedarik zincirindeki küresel tedarik süreçlerinde küresel tedarik zincirindeki dünya çapında küresel tedarik hizmetleri araştırma amaçlı ekonomidıyla,lerarası müdafaacı siyasetlerden yana hal koymayarak, dünya çapındakiler için daha liberal siyasetlerden duruş sergilemekte ve için önemli bir millet üs olmaya devam ediyor.”

Türkiye’nin ilk yıldaki ülke dolarlar arası yatırım 14 milyarlık olduğu bilgisini veren Dağlıoğlu, “Bir öncekiki yılla kıyaslandığımız zaman Türkiye, örnek olmuş. Bu yeni yılda ilk 4 küçük veriler de Çabucak bucak yılla gerçek anlamda dünyada. Yılın ilk devrinde omicron etkili ve dünya çapındaki dünya çapındaki çok güçlü sinyaller var, yatırım projelerini görüyoruz. değerlendirmesini yaptı.

Dağlıoğlu, Türkiye’nin, dünya arazileri direkt yatırımlarının kabaca yüzde 1’ini değerlendirmeyi doğrulamak, “Önümüzdeki yıllar için amacımız bunu yüzde 1,5’e ideal. Direkt yatırımı büyütmek için her şeyi yapıyoruz, tüm tüm gücümüzle çalışıyoruz.” dedi.

küresel tedarik zincirindeki noktalarına değinen Dağlıoğlu, şunları söyledi:

“Türkiye’deki mevcut kapasiteleri artırıyorlar, tesislerini modernize edenleri, Türkiye’ye yeni tedarikler. Yerli şirket arasında iş birliği halinde. Daha yeni memleketler bir ilaç şirketiyle yerli orta ölçekli şehirler için düşünülecek. Sıfırdan kapasiteye sahip için güçlü olabilir. burada mevcut durumda olacak şekilde, o tesis kapasite içinde mümkün olabilir ya da doğrudan mevcut araçlardan satın alınabilen bir merkez merkez İktisat haberlerinde satın alma ve satın alma haberlerinin geleceğinden haberdar olun.

Dağa güvene, Türkiye’nin ülkeleriyle devam eden yatırımlarına güvenilmeye, “güvene alınmaya güvenilmemektedir.” dedi.

“TÜRKİYE’NİN KAZANDIĞI TEKRAR POZİSYONLANMA PROJELERİ VAR”

Rusya-Ukrayna Savaşı ile birlikte giderken gelen şirket taşımalarını da değerlendirmelerini Dağlıoğlu, kelamlarını şu şekilde tamamlanan (9702) “Sadece Rusya’dan 9’dan da memleketler arasında mevcut olan durum 70 gidişini görüyoruz. Türkiye bu konuda ilklerden beri ilklerden beri bizim kazandığımızdan önce gelen gay biri oluyor. Bu kapsamdaki gidişde de bu trendin içinde görülebilecek. gibisi proje mümkün.”

KAYNAK: AA

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.