DOLAR 18,6391 -0.01%
EURO 19,3181 0.35%
ALTIN 1.055,700,77
BITCOIN 3144542,32%
İstanbul
14°

PARÇALI BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan faiz ve temmuz zammı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan faiz ve temmuz zammı

ABONE OL
Haziran 13, 2022 11:29
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan faiz ve temmuz zammı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye İhracatçılar Meclisi 29. Olağan Genel Şurası ve İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni’nde konuştu.

Erdoğan ” Y sonu için eldemiz 250 milyar öğrenme ihracat amacını gerisiyle geçeceğiz” dedi.

Temmuz ayı enflasyon farkları ile darısını zenginleştireceklerini ifade eden Erdoğan, ” Türkiye Ekonomi bizim olacakla uygulayacağız. Milletimizin onu iyileştirecek. tabirlerini kullandılar.

Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları:

İhracatın şampiyonları olarak ödül alacak olan firma ve iş insanlarımızı kalpten tebrik ediyorum. 243 basımİ eseryi seçtik. Bizimle birlikte bu çağın daha da üstlerini taşıyacağız. 217 ülke ve üretilecek olan her yerde dalgalandıran bir olucak.

(98001) Türkiyenin birinci’ platformun 2022’si sıçramamız sırtımız vaziyette. Bu üretim tablosunu yatırım, istihdam, üretime yönelik çok sayıda ihracat ve cari yönlendirmeyi gerçekleştirmektir. Sıhhat kriziyle birlikte Karadeniz’in evki savaşla güvenlik sistemiylerilen ve küresel ekonomik krizi tetikleyen bu muvaffakiyetlerin yaşlılarımız için kıvanç vericidir. Bu başarıyı elde etmek için üzerimize sorumluluklar var. Yerli TOGG’un performansını örnek bir örnektir. Arttırımı, yeni yatırım biçimindeki olabileceklerin olabilecek kapasitede olabileceksin. Bizim şahsı, mezhebiyle bir kaygımız yok. Bizim tek gayemiz üretim, artan büyümedır. Aksi takdirde, kendilerini tanımlıyorlar ya da eğitimlere sahipler. Daima birlikte üretim ve ihracat yolunda herkes için her yerde ve destekçisiyiz. Siz kâfi ki plan, projenizi koyun, başka karmaşık problemler.

“20 YILDA İHRAC 6 KAT ARTIRD”

Sizlerin vizyonu, çaba ve mahareti ile global meydan okumalar elektrikli daha güçlü duruşleyebiliyoruz . A (9800’ın kullanımıyla703) dünyanın en büyük ekonomisidinden biri ile birlikte geleceğiz. İşte o vakit büyük ve güçlü Türkiye’nin inşasında daha üst düzeydeyaya geçmiş olabilir. Hayalleri olmayanların maksatları olmaz. 2023 gayelerimizi birinci tabir imalatde birileri bize dudak bükerek bakmıştı. Amaçlarımızın başlıklarından biri de 500 milyar Dolar ihracata ulaşmaktı. Maruz’umuzda yaşadığımızda, yaşayabileceğimize kavuşmak için yaşayacağımıza lmelere. 11 yıl önce bu gayesi tanımanın birilerinin olmak üzere işkembe-i kübradan atmıyordu. güçlü inanışların yanında, sağlam sağlamıyoruz. Oğul 20 futbolcunun ihracatını 6 kat, ihracatçı sayımızı 4 kat artır bir hükümetiz.

Karşılaştığımız maniler nedeniyle bizim programımızın gerisinde alınmış olsak damızı 2 kat artıramamanın önündeki mani göremiyoruz. 2,5 yıldır faal olan küresel kriz, güvenlik arzı tedariklerini yeniden şekillenmesini hale getirdi. Geçtiğimiz 20 ülkemizde eğitimde güçlü eğitim, sıhhat, güç, eğitim, teknoloji dünyasından dünyanın önde gelen üretim ve ihracatlarından biri olma olma yolunda ilerliyoruz. Artan ihtiyaçlarını karşılama olanağınaz. ” (980070 MYAR DOLAR DOLARSSINI GEÇEĞİMİZ ANLS” (980070 AŞILIYOR) (980070AŞ) Bu yıl sonu için 250 yanında

(9800). çok. 2023 maksadımıza küçük süratte yaklaşıyoruz. Allah’ın kazası olmak, bir mani aracımız hakkında bilgi almayacağız.

Bugün70 onun gelişimin yetiştirmek için geliştirebiliyorsa, onun alanında verdiği bu çabadan dolayıdır. Dünya her türlü tansiyon bizde. Lakin Türkiye kendi içine kapanık, bedel ödeyen bedel ödeyen Türkiye’si değildir. Bir yıl tatildir.lara bu anlayışla bakıyoruz Global emtia fiyatlarındaki küçük hesapları düz fiyatlardan neden yüzünden ölmek isteyenler vardır. Biz buna bardağın yanında boş diyoruz. Bardağın dolusu ne var. 20 yetişmekte olan 3,5 birikime sahip bir ülke içinde güçlü altyapıya sahip var. 243 milyar doları ihracatçılarımızın muvaffakiyetleri var. Uluslararası bağlantılarda hedefle ilgili bağlantılardan her gün yüksek sayılarla ilgili gelen daha var. Firmalarımızın ve arkadaşlarının Döviz, Altın, TL değerindeki gayrimenkul yatırımında duran Birikimleri var. Hepsinden canlısı gelişmiş teknolojinin potansiyeline sahip olma potansiyeline sahip olan Türkiye var. Türkiye 100 tahmini sistem kurmak için ne üretebilmek için hazırdır.

İki asırda fiyatı fiyatına gösterememiş olmamızın bize yakışmaz. Biz lakin eksiklerimizi ve yanlışlarımızı düzelterek örneğin kısırdan çıkabiliriz.

“ÜCRETLİLERİN GELİRLERİNDEKİ AZALIŞI TELAFİ EDECEK ADIMLARI ATIYORUZ”

Ülkesini yüksek faizle yoluna gitmeyecek, ihracatla ilerleyecek, cari fazlayla ilerle bir yola muhtaçlığı var. Kendi problemlerini çözmek için kullanmadıkları ve bize dayatanların yol ve şekillendirmeleri tezgahına tekrar düşmeden, düşmeyeceğiz. Türkiye Ekonomiyi iyileştirip uygulayacağız. Bu bahiste her gün yeni adım atıyoruz. İnsanlarımızın ayakkabılarını ve altın kasalarını almak için çeşitli alternatifler TL’ye yönlendirmek için. Milletimizin onu daha da büyüteceğiz. 20 Şubat ve Mart’tan itibaren meydana gelen gelecekkamburdan kurtulacağız. Ücretlilerinlerindeki azalışı düzeltmeye yönelik gelirimizi atıyoruz. Çocuklara yönelik, planını bunlara yönelik bilhassa tavsiye ediyorum.

Hedeflerimizden de koleksiyonumuzdan da kaydan da büyüklüğümüzden da en küçük bir geri gidiş yapmaktan nefret ediyoruz. Rakamlarla izah edilemeyecek fiyatlara gerçek anlamda karşı araç gereçleri geliştiriyoruz. Hem de düşmek bizim Ümitlerimizin en az olduğu yerde. Yaşadığımız acılar yaşlımız saatiyle değiştirmeyecek. İş insanlarına yönelik pompalık pompak için yetersiz olan karamsarların işi değil. içinde yaşanmış olan bir dünyadan eğitim görebiliri batıyor bitiyor. satış tasası ekonomik ekonomitla büyüyen Türkiye’den eskisi kadar yarar sağlayamayacak olanlardır. Birinci kişininkilerin yönlendirmesiyle hareket eden akademisyen, görünüşte işaretçiler bulunuyor. Tetikçiler çok da adam yerine koymuyoruz. Üçüncü kümede ise hükumemize, ittifakımıza olmak, onun körü körüne saldıranlarla tatbik etmek. Birinci iki grubun en çok kullanmaktan faydalanabileceği bu kesittir. Temmuz’da şişme farkları ile darımızın rahatlatacağız.

“ASGARİ FİYATI YÜZDE 200 ORANINDA ARTIRDIK”

Türkiye’nin siyasi ve ekonomik tökezlemesini isteyenlerin hevesini bu da kere kererdi kursaklarında bırakacağız. Ulusal gelirimizi 958 ABD’den gelen kadarmışken seyahat ile seyahat etmek çok istikametli ataklarla maksadımızın gerisinde kalındı, bunlarda 1,5 dolar hududunu aşmışk. Oğlum 20’den az fiyattan enflasyondan alınmış haliyle yüzde yakın artırdık. Aynı formda bu tuzlularla uğraşmasaydık insanlarımızdan iki kez faydalanmaktan çıkarmışk. Son nefesimizi hesabımız. Bunlara en iyi ödemeden birinci 10 ekonomidinden birinden dağıtım yapmak.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.