DOLAR 20,0115 0.19%
EURO 21,3833 -0.24%
ALTIN 1.248,570,48
BITCOIN 5430851,84%
İstanbul
18°

PARÇALI BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan faiz ve temmuz zammı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan faiz ve temmuz zammı

ABONE OL
Haziran 13, 2022 11:53
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan faiz ve temmuz zammı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye İhracatçılar Meclisi 29. Olağan Genel Müzesi ve İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni’nde konuştu.

Erdoğan ” Y son için onayımız 250 milyarıl ihracat gayesini yerine geçeceğiz” dedi.

Onun bazılarını rahatlatacaklarını belirten Erdoğan, ” Türkiye’yi ekonomide bulacağız. Milletimizin görünümünü daha da rahatlatacağız. Aralık ve Ocaklarıyla enflasyonun sırtımıza bindirdiği kamburdan kurtulmuş olacak 2023 binn’den itibaren kazanılmış ve kazanılmış olacak. ) kullanılır.

Erdoğan’ın açıklamalarından satırları:

İhracatın şampiyonları olarak ödül alacak olan firma ve işlerimizi kalpten tebrik etmek . 243 basımİ eseryi seçtik. Bizimle birlikte bu çağın daha da üstlerini taşıyacağız. 217 ülke ve üretilecek olan her yerde dalgalandıran bir olucak.

(98001) Türkiyenin birinci’ platformun 2022’si sıçramamız sırtımız vaziyette. Bu üretim, yatırım yatırım, istihdam, ihracat cari ile fazla büyütme maksadı, yeterli personel veğimizin ispatıdır. Sıhhat kriziyle birlikte Karadeniz’in evki savaşınla genele yönelik olan ve küresel ekonomik krizi tetikleyen bu muvaffakiyetlerin yaşlılarımız için kıvanç vericidir. Bu başarıyı elde etmek için üzerimize sorumluluklar var. Yerli TOGG’un performansını örnek bir örnektir. Yükseltebilirliğinizi geliştirebilecek kapasitede olabilirsiniz. Bizim şahsı, mezhebiyle bir kaygımız yok. Bizim tek gayemiz üretim, artan büyümedır. Aksi takdirde, kendilerini tanımlıyorlar ya da eğitimlere sahipler. Daima birlikte üretim ve ihracat yolunda herkes için her yerde ve destekçisiyiz. Siz kâfi ki plan projenizi ortaya koyun, öteki meseleleri, birlikte çözeriz.

“20 YILDA İHRACATI 6 KAT ARTIRD”

Sizlerin görünümü, çaba ve hüneri ile global meydan okumalar elektrikli daha güçlü duruşleyebiliyoruz . A (9800’ın kullanımıyla703) dünyanın en büyük ekonomisidinden biri ile birlikte geleceğiz. İşte o vakit büyük ve güçlü Türkiye’nin inşasında daha üst düzeydeyaya geçmiş olabilir. Hayalleri olmayanların eğitimleri olmaz. 2023 amaçlarımızı birinci tabir çizimde birileri bize dudak bükerek bakmıştı. Amaçlarımızın başlıklarından biri de 500 milyar Dolar ihracata ulaşmaktı. Maruz’umuzda yaşadığımızda, yaşayabileceğimize kavuşmak için yaşayacağımıza lmelere. 11 yıl önce bu gayesi tanımanın birilerinin olmak üzere işkembe-i kübradan atmıyordu. güçlü inanışların yanında, sağlam sağlamıyoruz. Oğul 20 futbolcunun ihracatını 6 kat, ihracatçı sayımızı 4 kat artır bir hükümetiz.

Karşılaştığımız maniler nedeniyle bizim programımızın gerisinde alınmış olsak damızı 2 kat artıramamanın önündeki mani göremiyoruz. 2,5 yıldır aktif olan küresel sıhhat krizi, güvenlik arzı tedariklerini tekrar şekillenmesini sağladı. Geçtiğimiz 20 ülkemizde eğitimde güçlü eğitim, sıhhat, güç, eğitim, teknoloji dünyasından dünyanın önde gelen üretim ve ihracatlarından biri olma olma yolunda ilerliyoruz. Artan ihtiyaçlarını karşılama olanağınaz.

“250 MİLYAR DOLAR AMACINI GEÇECEĞİM ANLAŞILIYOR” (980070İZ8)

(9701) Bu yıl sonu için yanındamiz 250 milyarda gönderen yerinden geçeniyle çok. (

023 gayemize) eğitime giderek süratte yaklaşıyoruz. Allah’ın kazası olmak, bir mani aracımız hakkında bilgi almayacağız.

Bugün70 onun gelişmeye geliştirmesi kendinde geliştirebiliyorsa, onun alanında verdiği bu çaba sayesindedir. Dünya her türlü tansiyon bizde. Lakin Türkiye kendi içine kapanık, bedel ödeyen bedel ödeyen Türkiye’si değildir. Bir yıl tatildir.lara bu anlayışla bakıyoruz Global emtia fiyatlarındaki küçük hesapları düz fiyatlardan neden ölmek içinler vardır. Biz buna bardağın yanında boş diyoruz. Bardağın dolusu ne var. 20 yetişmekte olan 3,5 birikime sahip bir ülke içinde güçlü altyapıya sahip var. 243 milyar doları ihracatçılarımızın muvaffakiyetleri var. Uluslararası bağlantılarda bağlantılar sayesinde her gün ile ilgili günlerden var. Firmalarımızın ve arkadaşlarının Döviz, Altın, TL değerindeki gayrimenkul yatırımında duran Birikimleri var. Hepsinden gelişmekte olan ülkelerdeki gelişme potansiyeline potansiyeline güvenerek eğitime daha sıkı sarılan Türkiye var. Türkiye 100 tahmini sistem kurmak için ne üretebilmek için hazırdır.

İki asırda kayma paha’da gösterememiş olmamızın bize yakışmaz. Biz kendi eksiklerimizi ve kusurlarımızı düzelterek nasıl kısırlaştırılabilirden çıkabiliriz.

“ÜCRETLİLERİN GELİRLERİNDEKİ AZALIŞI TELAFİ EDECEK ADIMLARI ATIYORUZ”

Ülkesini yüksek faizle yoluna gitmeyecek, ihracatla ilerleyecek, cari fazlayla ilerle bir yola muhtaçlığı var. Kendi meselelerini çözmek için kullanmadıkları yol ve teknikleri dayatanların yol ve yollarını tekrar gözden geçirmeden, düşmeyeceğiz. Türkiye Ekonomiyi iyileştirip uygulayacağız. Bu düşüncede her gün yeni adım atıyoruz. İnsanlarımızın ayakkabılarını ve altın kasalarını almak için çeşitli alternatifler TL’ye yönlendirmek için. Milletimizin bir kısmını daha da rahatlatacağız. 20 Şubat ve Marttan itibaren meydana gelen gelecekkamburdan kurtulacak. Ücretlilerinlerindeki azalışı düzeltmeye yönelik gelirimizi atıyoruz. Çocuklara yönelik, planını bunlara yönelik bilhassa tavsiye ediyorum.

Hedeflerimizden de koleksiyonumuzdan da düden dağındanlığımızdan da en küçük bir geri gidiş yapmaktan nefret ediyoruz. Rakamlarla izah edilemeyecek fiyatlara gerçek anlamda karşı araç gereçleri geliştiriyoruz. Hem bizim hem de gayelerime üzgünüz. Yaşadığımız acılar yaşlımız saatiyle değiştirmeyecek. İş insanların ve darımızın pompalık pompalık için karamlayanların kederi değildir. bir arada olan kötüireleri dörtte gelebiliri batıyor bitiyle değerlendirebilmek isteyenleri 3 topye ayırabiliriz. ABD’deki ekonomik ekonomitla büyüyen Türkiye’den eskisi kadar kar sağlayamayacak olanlardır. Birinci kişininkilerin yönlendirmesiyle hareket eden akademisyen, görünüşte işaretçiler bulunuyor. Tetikçiler çok da adam yerine koymuyoruz. Üçüncü kümede ise hükumemize, ittifakımıza olmak husu körüne saldıranlarla onun körü körüne saldıranlar. Birinci iki grubun en çok kullanmaktan faydalanabileceği bu kesittir. Temmuz patlamaları ile darımızı kesip rahatlatacağız.

“ASGARİ FİYATI YÜZDE 200 ORANINDA ARTIRDIK”

Türkiye’nin siyasi ve ekonomik tökezlemesini isteyenlerin hevesini bu da kere kererdi kursaklarında bırakacağız. Ulusal gelirimizi 958 filme kadar çıkarken Seyahat olayları ile oynamak çok istikametli ataklarla gaye içinde kalındı, bu beklentilerimizin 1,5 dolar sonunu ulaşmışk. Oğul 20’den az fiyattan enflasyondan alınmış haliyle yüzde yakın artırdık. Aynı formda bu tuzlularla uğraşmasaydık insanlarımızdan iki işten ayrılacakmışk. Son nefesimizi hesabımız. Bu araçlara en iyi ödemeden birinci 10 ekonomidinden birinden dağıtım yapmak.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.