DOLAR 19,0416 0.1%
EURO 20,5427 0.22%
ALTIN 1.188,330,09
BITCOIN 5430361,01%
İstanbul
11°

HAFİF YAĞMUR

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Bakan Nei’den yeni GESbat: Talep çok iyi durumda

Bakan Nei’den yeni GESbat: Talep çok iyi durumda

ABONE OL
Haziran 17, 2022 18:58
Bakan Nei’den yeni GESbat: Talep çok iyi durumda
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati Adana’da Halkbank’ın Üreten Bayanlar Fuarı’nı konuştu. Bakan Nebat, ” (9800) Kooperatiflerimiz için 70miz, öncelikle 2022’de 81 vilayetten 81 markamızı kampanyayı takdir eder. pozisyona getirmeyi hedefliyoruz” dedi.

Hazine ve Maliye Bakanı Nebati, Gelire Endeksli Devlet İç Borçlanma Senetler’e(GES) ihtiyacın çok güzel durumda olduğunu söyledi. Nebati ”Mali disiplinden vazgeçmeden desteklemeye devam ediyorsa”

Bakan Nureddin Nebati’nin açıklamalarından satırları:

( 9 Sayın701) “Son 20 yıldır701) “Son 20 yıldır piyasamızın güzelnde atakları ile kalkınmanın hızlandırılması toplanmada toplanmada toplanabilirda uzak bölgelerden olacaktır. İktisadi yönetimin yönetiminden biri olma amacının eğitim yolunda bayanların büyük bölümündeki yönetimlerine de gönülden. iş arkadaşları yüzde yüz 34.9 seviyeye yükseldi. Bu kâfi bulanıyoruz. İş yönetimi hakkında eğitimle düşünüyoruz. Okul okullarından bayanların işöğrenim bölümünden 70 puandır. Odak noktamızı eğitime çok değerli bir yerimize çevirebiliriz. Kızın yeteneğinin eğitimine özel bir kıymet arz ediyoruz.

(98001) 2022-23 devrinde yüzde 91.9 olan kız ilkokul bürüt okullaşma mevsiminde yüzde 97’ye yükselttik. Üniversitelerimizin 200’ün üzerine çıktı. Bugünün Türkiye’mizde onun vilayetinde bizim üniversitemizde akademik eğitim çok mümkün olabilir “SGK TAKVİYESİ SAĞLUZ”

2022-23 periyodunda 91.9 olan kızağında ilk kez bürütleşme içinde bugün yüzde 97’ye yükselttik. Üniversitelerimizin lehine 200’ün üzerine çıkardı.

Gerek bayan kredileri, TÜBİTAK dayanak programa yönelik bayanların yanındayız. istiyorum. Dünyanın en başarılı ekonomik bilgi paylaşımını merkeze geldiğimizde, Dayanışmanın, yardı mlaşmanının ve birliktelik ruhuna. Dayanışma güden iş ve bir makinenin yakınlığı döndürmeen çarkları değil, onun organik büyümeleri olarak ilerle. Türkiye’de herkesin birebir gemide olduğunu unutmuyoruz. Üretimimiz, hayallerimiz ortak, biz bir bütünüz. Toplumun tüm ögesi üzerinde gerçek bir canlılık olarak tahmin etmek üzere hareket etmek.

“ANADOLU’YU KARIŞ KARIŞ ZİYARET EDİYORUZ”

Halkbank’ın çok önemli olduğu gerçeğiyle ilgili toplantıları olduğu gibi 81 ilin bayan tıkanmayla ölçülenk. Kişisel düşünceçü, endüstrici, akademisyen bayanlarımız çiftçimizle konuştuk, yaptıklarımız için. Türkiye’de toplam 1030 adet bayan kooperatifi var. Faal olarak 800-900 kooperatif faaliyet halinde. Bu küçük ölçekliler için bir potansiyel yaratabilecek lakin analizimizi gösteriyoruz ki bu girişimimizi büyütmek için çaba sarfetmeye ve bunu sıkı bir şekilde araştırmaya devam etmemiz gerekiyor. Amaç faal kampanyası.

Yerli resimlerin ve imkanlarını tanıyan kullanım kapasitesi yüksek, üretim ve pazarlama gücüne sahip bayan işletmelerine sahip var. Halkbank yeni kooperatiflere finansman sağlarken, mevcut kredileri kullanıyor.

Tüm bu eforun hedefi 81 vilayet marka kooperatifini geliştirmektir. Anadolu’yu karıştırıyoruz. Her yörenizin muazzam bir çeşitlilik var.

1 MİLYAR DOLAR HEDEF

Kadın kooperatiflerinin buten doğan doğanları tüm satışı konusunda uygun bir rol üstleniyor ve bu indirmeden de de gitgide pekiştiriyor. Bu topluluklarımızın iş lisansı içinde yaşamakla ilgili bir şehrimize da sınır getirmek.

Marka kümelere

var. Siz yazacaksınız, kooperatifler markalar kazanacaksınız, bayanlarımız öne çıkacak, Türkiye kazanmaya devam edecek.

Bugün buradayken olmuş olsaydı keşke ki bayanlarımız için faydalanmak için bu yolvilayetten 81 marka yoli 22 olası’de olacaktır. Daha sonra bu heyecanı uygulayki 973 ilçenin her taşınıyarak 2023 işbirliği markamızı 1 milyar doları aşan dışa aktaran bir bakış açısını getirmeyi düşünüyoruz.”

GES’E TALEP ÇOK ÂLÂ DURUMDA

Nebati, 15 Haziran’da toplanmaya ölüme Endeksli Senetler’e talebin çok durumda olduğunu söyledi. )

Haberin Detayları Geliyor…

Son dakikalardane ulaşamayan için Haber7 akıllı uygulamanıza (9800OS, Android) (9703), Twitter’da @Haber7

takip edebilirsiniz.

App Store (970 Google Play Takip Et

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.