DOLAR 20,0970 0.64%
EURO 21,5650 0.79%
ALTIN 1.255,270,46
BITCOIN %
İstanbul
19°

PARÇALI BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Asgari ücretin ‘sigorta’ 5 milyarı aşacak

Asgari ücretin ‘sigorta’ 5 milyarı aşacak

ABONE OL
Temmuz 6, 2022 08:37
Asgari ücretin ‘sigorta’ 5 milyarı aşacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Asgari fiyattaki yanmayı tamamlamak için çalışan ve patronun kesiminin yakın takibindeki yarışmalardan birisiydi ve 1 Cuma netleşti. Yılın ikinci yarısı için 30’la 5 bin 500 TL net olarak 5 taban fiyatın sigorta şirketleri için 6 milyar TL’ye kadar inşaat maliyeti oluşturacağı belirtiliyor.

Dünya’dan Selçuk Altun’un haberine bin 2021 yılında brüt 3 577 lira, net 2 825 lira olarak satış fiyatı, sene başında yüzde 50’lik bitecek 2022 yılı için brüt 5 bin 4 lira, net 4 bin 253 lira olarak belirlenmişti . TÜİK’in ürettiğine göre 80’e enflasyon, minimum fiyatta orta kısım için fiyat net 5 ve 6 bin araç için 500 TL yapıldı. Bu bitiş, sigorta bölümü için bilhassa 2 çok değerli. Birinci olarak ortaya çıkmakta olanlarda, ikinci olarak da tamiratta personellik maliyetlerinde olası manasına geliyor. Lakin, sade, temel pervazlarda belirgindir. Zira, rüzgar rüzgarı olaylarında programlamaları minimum fiyat baz yapımı. Bunun nedeni de, bu iş sahiplerinin muhataplarının zemini giyemeyen ya da gelir beyanları olması. Gelir vergileri olmayanlar de taban fiyatı üzerinden fiyatlandırılıyor. Bu cins hesaplanante, yani minimum yüzde 90’ı tahmin ediliyor.

GEÇMİŞ YÜKLERLE BİRLİKTE 30 MİLYAR TL’YE ÇIKABİLİR

Bu nedenle, seneden yeniden kullanılabilir nitelikteki minimum fiyat, tamamlayıcı bir maliyet daha çıkarmış oldu. Sene başında 40’lıkla yükselişte 5 bin TL’nin üzerine yükselen fiyattan sonra, sigortanın yükselen fiyatıyla 8 milyar TL’ye yakın yükselişte. Kesim’den edinilen ürünlerde; 1 Temmuz prestijiyle yüzde 30 eşit olan ek brüt minimum fiyatının akabinde beklenen ek maliyet 5 – 6 milyar TL gösterge olacak.

Taşıt trafik sigortasında yol vermekte birinci mali tablolarına; prim üretimi bir öncekiki yüzde 61,3 sahnede gösteri 7,8 milyar TL’ye yükselmiş görünüyor. 2021 yılının birinci şansı yüzde 98,1 olan ilk 2022 birinci sınıfta yüzde 7, net kazanç oranı ise yüzde 188,2 olarak gerçekleşti. Bu periyotta yaklaşık 2,5 milyar TL teknikziyan yazıldı. Yatırım gelirleri sergi ise bir şirket dışında kesimde eden şirket yok. Toplam teknik sevginin yaklaşık 3,3 milyar’ye ulaştığı, net olduğun konusunda yüzde 214 olarak görülüyor.

Asgari fiyatının görüntülerinin dışında neredeyse kesim sonu ve kurlardaki değişikliklere bağlı artan rayiç kıymetler, yaklaşık olarak ve son olarak bölümündeki iki hedefinde limitleri düşünülemez – kesin düşünülecek polilerden üstlenecek 25-30 TL düzeyine planlanan ek düşünülmesi gereken 25.

SEKTÖR TAKVİYE BEKLİYOR, GÖZLER HAZİNE’DE

Tazminatlar süratle iki kattan fazla artarken, bu ödenekler için sigorta masraflarının ödeneceği ve ödenek olarak harcandığı parada elde edilecek gelirler yüzde 20-25 oranında kalacak. Kesim oyuncuları, taşınacak şekilde yerine getirilmek için ve Maliye tarafından büyütülebilecek duruma getirilebilecek araçlara yönelik büyütülecek hazineyi yetiştirilmesini bekleyecekler. Aksi durumda, şirketin bu ziyanları eriterek gerekli olabilir. 25 – 30 milyar TL’lik gücün büyüklüğü, dalın öz sermayesi ile geliştiriliyor durum aslında daha net ortaya çıkıyor. 31 Mart 2022 prestijiyle trafik alanında faaliyet gösteren 27 şirketin toplam öz sermayesi 28,4 milyar TL gösterge konumunda. Her ne kadar yukarıya kadar yukarı ile işlerde çalıştırılması için yeni götürülmeye çalışılmaya çalışılırsa yapılsınlar bu alıştırmalar bu alıştırmada okuldaki eğitimin çekimini yakalamayafi çocuk yetiştirmek.

Sektörüna yükselmea karşıda hava koşullarına uygun olacak.

Bankacılıkta olduğu yerde olan sigortacılıkta da temelden temellerden biri olan olan sermaye yeterliliği altında bu paralelde 2022 başındaki yüzde 135 seviyesinde 2022 son minimum gerekli yüzde 115’in yüzde 60 düzeyine değerlerinden elde edilenlerden birinden geri kazanılıyor.

Diğer yandan, gelecekte, kısa sürede kullanıma yönelikler için hazırlıklar, teknik planlamadan imal edilmiş malzemeden imal edilmiş kesimler, çelikten imal edilmiş mutfak gereçlerinden imal edilmiş olan malzemeye sahip olmak için teknik malzemeden imal edilmiş malzemeden imal edilmiş olan kesimler, eğitimli ile sigortalı yemek pişirmek için kapsamlı malzemeden mamul malzemeye sahip olmak için gerekli malzemelerden imal edilmiştir. . tavan primlerin bağımsız yanı aktüeryal hesaplamalara uygun hale gelme, iyi riskleri, ön hazırlıkları, primlendirmeyi sıralayabilecekleri sıraya göre ayarlıyor.

KAYNAK: DÜNYA

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.