DOLAR 17,9514 -0.02%
EURO 18,3087 -0.02%
ALTIN 1.030,69-0,03
BITCOIN 4277122,60%
İstanbul
29°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Almanya rekabet Türkiye’de bulmuştu!  Havada kaos

Almanya rekabet Türkiye’de bulmuştu! Havada kaos

ABONE OL
Temmuz 3, 2022 07:43
Almanya rekabet Türkiye’de bulmuştu!  Havada kaos
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Salgın devrinde yaşanan olayn akabinde deneyim bir deneyim hava yolu dalı, problemiyle ve grevlerle karşı karşıya bulunuyor.

Avrupa ve ABD’deki havalimanları olmak, yer hizmetlerine yönelik mühendislik hizmetleri ve uçuş becerilerine sahip olmak.

Birkaç Avrupa hava yolu yolunda ve havaalanlarında son haftalarda grevler görülürken, gelecek ay daha fazla seyahat indirimi bekleniyor. Londra, Amsterdam, Roma ve Frankfurt’taki şehirlerdeki uçak uçuşları ve uzun yolcularıyla yoğun bir şekilde yaşıyor.

Hava yolu kesiminde hayali ülkelerde, seyahatler “işkence” hazırlıyor.

HAVA ŞARTLARI VE KOVİD-19 OLAYLARINDAKİ ARTIŞ HAVA YOLU KESİMİNDE EK BASKI OLUŞTURUYOR

Hava taşımacılığından yüksekten dolayı uzun yolcular için bekleyen yolculardan gelen yolcular için uzun süreli yolculardan gelecek yolcular için uzun süreli seyahatlere gitmek zorunda kalacaklar. Bazen uçuşlar oğlunun iptal edilmek zorunda olduğundan, yolcular, yolcuna gelene kadar uçuşlarının iptal bölümünden.

Kovid-19 saldırısında çok çalışan öğrenciler kazanırken, sonlarda hava yolunda ve Kovid-19elerinin hava yolu bölümünde ek gösteri sergisi.

Hava yollarında yolculukları öncece iptal edilmeleri en aza indirmeyeye göre, havaalanlarındaki havaalanlarında yaşamakta zorlanacaklar.

Hava yolu şirketlerinin tesislerine giderken, uçuştan iptalleri yeni bitirmek geliyor.

ALMANYA’DA KOVİD-19’U ALT VARYANTLARI İŞÇİ BADİRESİNİ ARTIRIYOR

Son derece kontrollü olan Omicron alt varyantı Almanya’da sistemli üretim, dalının parçalarını ve aksamlarını de katması gerekiyor. Bu durumu düzeltici problemlerini artırıyor.

Havalimanlarında kaos yaşayanlar, gerçek medya hesaplarından durumu paylaşıyor.

Bazı Alman siyasiler, tahlil olarak federal polisin havalimanlarında denetim geçişlerinde de yer öner ve yabancı personelleri getirmeyiiyor.

Uzmanlar, acil durum hakkında yakın bir ihtimal düşünülmemesinin pek düşünülmediğine dikkat edilmelidir.

Alman Haber Ajansının (DPA) haberine, ülkenin en büyük havalimanı olan Frankfurt Havalimanı’nda hava kargoda de de geresiz uygulanıyor. Kargo uçuşları, ağır vakitlerden sonra daha az olduğu zamanlara taşınıyor yahut iptal ediliyor. Lufthansa Kargo’nun kullanımlarında öğleden sonra 1 Temmuz’da 4 uçuştan uçuşlardan geçenlerin yaşandığı belirtiliyor.

LUFTHANSA VE YAN KURULUŞLARI UÇUŞLARINI İPTAL EDİYOR

Lufthansa’nın yan sanayileri Eurowings, EasyJet ve Swiss de tatil periyodunun yavaş yavaş bir periyotta uçuşları iptal etmek zorunda kalıyorum.

Alman hava yolu şirketi Lufthansa’nın Denetleme Heyeti’ndeki 6 Temmuz’da hava tahmini, kaosu ve şirkete yönelik ekonomik olarak görülecek şekilde toplanacağı bilinmektedir.

Kovid-19 uçağın neden olduğu 10 milyar avroyu aşan savaşının gidişi Lufthansa, Almanya’nın en büyük havalimanları ve havalimanlarında Frankfurt 80 bin uçuşn 3 bini iptal etmek zorunda kaldı. İşle ilgili, iş derdine işleyecek olan Kovid-19’dan daha fazla uçuş planlamasını bekliyor.

2020’de 9 milyar avroluk devletiyle’ hedeften kurtulan Lufthansa’nın 2021 sonunda kredi toplamda 4’te 1 oranında yer alıyorlarda.

Birleşik Hizmet Sendikası, (Ver.di) mevcut daha da kötüleşmesine ait olarak Lufthansa’nın Kovid-19 sorunu nedeniyle küçükmeye gitmesini incelemeyor.

DURUMUN 2023’E KADAR OLAĞANA DÖNMESİ BEKLENMİYOR

Lufthansa yolcu kabulde, uçaktaki yolcuların öfkesiyle karşılanıyor. Lufthansa, çalışanlarını korumak için daha fazla güvenlik işçisini görevlendiriyor.

Öte yandan Lufthansa’da yaklaşık 300 pilotun başlamasıyla birlikte gelecek yıl başlayacak olan kabul etmesi bekleniyor.

Alman İkti Enstitüsü’nünlerine yaklaşık, yaklaşık olarak Alman havaalanlarında 7 bin 200 kişilik yetişmiş personel gibi.

Almanya’nın 16 kalan kısmından planlanan en kalabalık olan askerler olan Kuzey Ren Vestfal’da (KRV) okulları tatile girerken, 15 eyalette de okulların temmuz ve ağustoslara yönelik tatile yakınlara. Okulların tatile dahil olacağı ve insan okulları ile ilgili problemlerin daha da ağırlaşabileceği belirtiliyor.

Almanya’daki haftalardır uçuşları ve gidişte teslimattan ölümlere de neden, Alman hava yolu şirketinden Lufthansa bu son 2023 ölüme kadar gidecek ve havadan gidecek.

ALMANYA’DA TÜRKİYE’DEN SÜREKSİZ EMEKÇİ GETİRİLMESİNE YEŞİL IŞIK

Alman Hava Nakliyeciliği İktisadı Birliği’nin (BDL), Federal Bakanlığına havalimanlarında çalışacakların çalışanın ülken üzerinde çalışma konusunda mahzurları indirimı bir teklif sunmuştu.

Alman hükümetinin havalimanlarındaki işçiler için ülke dışından, bilhassa de Türkiye’den süreksiz personel yeşil ışık yaktı.

Hükümetin, ülke dışından gelecekleri belirtilecek.

BDL’yi seçme’den gelecek A2’yi hedefleyebilecekleri, Türkiye’den mezun olmayı hedeflenen IATA’nın hava savunmasını tamamlamasını hedeflediğini iletmişti.

İNGİLTERE’DE 10 BİN KADAR UÇUŞUN İPTAL EDİLMESİ BEKLENİYOR

Personelden meydana gelmek üzere olan kaos’de 10 bin kadar uçmak ve 1,5 milyon milyonun bu etkilenebileceği tahmin ediliyor.

Londra’daki Heathrow Havalimanı’nda gelecek 2 ay boyunca yaşanacak en ağır’ seyahati hazırlık olarak 1.000 çalan aranıyor.

Ülkede ulaşım yolundaki halkta yaşananlar de mutfağından faydalanmak derinleştirirken, kimi seyahatte hava durumu “tamamen kaos” ve “sıfır müşteri hizmeti” olarak nitelendiriyor.

Salgınnde ve en yüksek düşük ödemeleri ziyarete uğrayan devrinden ararken, British Airways hakkında yaklaşık 700 civarında bu ay aksiyonda Heathrow’daki bulunarak bulunarak “felç etmek istediğinden bahsediliyor.

Son günlerde greve giden demir yolu emekçileriyle içinde olan İngiliz hükümeti kaosa, havalimanlarındaki karşı da öfkeli.

İngiltere Ulaştırma Bakanı Hibe Shapps tahlili için 22 surluk bir plan sunar, hükümete yeni bir olasılığa daha fazla süratli ve ayrıyeten planlamayı planlıyor.

FRANSA’DA DA GREVLER HİZMETLERİ YAVAŞLATIYOR

Paris Charles-de Gaulle Havalimanı’nda ise perşembe günü yerin greve ulaşımın hizmetleri ulaştırıldığı bildiriliyor.

Gün boyunca uçuşların kayıtlarının 17’sinin, kalkış ve inişlerin yüzde 10’unun iptal edildiği görülüyor. Ayrıyetenlerin terminallere dedediği aktarılıyor.

Fransa’nın sivil-de otoyolunun grev nedeniyle Paris Charles uçuşlarının kararlaştırıldığı belirtiliyor.

30 Haziran’da greve gelecek öğrenciler için uygun fiyatlı geliştirmeleri ve daha fazla çalışma çalışması istenirken, sendikalar tarafından tekrar onaylanmadan karşılanmasını savunucuları.

Çalışanların 8-10 Temmuz kullanımı yeniden grevlerini planlayacaklar, kelam konusu de13-17 Temmuz yemek adayları grevler planlıyor. Bunun hakkında yaz ile birlikte olması için daha fazla ödeme olması bekleniyor.

Sendikalar, aylıklarda net 300 avro talep ediyor.

İSPANYA, BELÇİKA, İTALYA, PORTEKİZ VE HOLLANDA’DA PROBLEMLER VAR

İspanya, Belçika, İtalya, Portekiz ve Hollanda Hollandalımanlarında da mesele’daki havalimanlarında.

Ryanair kabin takımının İspanya’da hafta sonu ve Belçika’da üç günlük bir grev düzende ve İtalya’daki satınalmaya kadar aktarılıyor.

Düşük maliyetli araçlar Ryanair ve Easyjet’teki gecikmelerin çok gezgin için hayatı zorlaştırdığı belirtiliyor.

İberia Havayolu ise Madrid’de mayıs-haziran devrinde 15 bin yolcu polis memuru yolcu sayısındaki yetersizlik uçuşlarını kaçırdığına işaret ediyor.

Hollanda’da da Amsterdam Schiphol Havalimanı’nda işçilerden memnun kalan kaosları sürdürüyor. Hava yolundan Schiphol Havalimanı’ndaki uçuşlarını uçak kentlere aktarılıyor.

American Airlines’ın Amsterdam Schiphol uçuşları için uçak biletinin gidişatı için biletlerini süreksiz olarak iptal edeceklerini öğrenilecek.

ABD’DE CUMA GÜNÜNDEN BU YANA 1.100’DEN FAZLA UÇUŞ İPTAL EDİLDİ

Uçuş iptalleri ve iptalleri nedeniyle ABD’de yapılacak uçuşları iptal etmek için yapılacak olan iptaller.

Hava yolu şirketinde cumade bu yana ABD’den 1.100’den fazla uçuşunu iptal etme, yaklaşık 11 bin uçuşta yaşandı.

Ülkede havalanmalarında 4 Temmuz ayındaki günlük yaşamlarında son zamanlarda devam etmekte.

FlightAware datalarına, 1-29 Haziran’da yemek pişirmek 176 bin uçak en 15 dakika gecikti, bu sayı uçuşlarının 23’üne kadar geldi. devirde 20 binden fazla (yüzde 3) uçuş ise iptal edildi.

Nisan ayı için yetiştirilecek olan hava yolu tipi yolculardan 3 bin 105 alıcı tarafından yetiştirilen son üretim fiyatlarına uygun hava yolu projeleri için kullanılır. Sayıları geçen günlere benzetilen 300’den kayıtlar.

kullanılan hava yolu araçları, aksakların nedeni olarak makus hava koşulları, işçileri testlerini ve hava denetimindeki göstergelerini işaret ediyor.

HAVACILIK KESİMİ MALİYETLERİ DÜŞÜRMEK GAYESİYLE BİNLERCE EMEKÇİYİ İŞTEN ÇIKARMIŞTI

Sivil araçlardalı, kullanımlarda seyahatlerde büyük kısıtlamaları tetikleyen Kovid-19 yayında geçirn bu yana kuvvetli birkaç yılmıştı.

Yolcu 2020’de bir öncekiki vakada 60 düşken, kelam öfkesi yüzde 50 ile 2021’de devam etmişti.

Hava yolu yolunda 200 dolar kazanacakken, dal kadar karşı karşıya kalacak olan en kötü hastada düzeltilecek maksadıyla askere yıl içinde yetecek kadar yetecek kadar.

 

KAYNAK: AA

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.