DOLAR 17,9566 0.01%
EURO 18,3195 0.14%
ALTIN 1.018,900,20
BITCOIN 421227-2,32%
İstanbul
29°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Alarma geçildi!  Dünyayı sarsan doğal gaz şekline Türkiye formülü

Alarma geçildi! Dünyayı sarsan doğal gaz şekline Türkiye formülü

ABONE OL
Haziran 30, 2022 08:50
Alarma geçildi!  Dünyayı sarsan doğal gaz şekline Türkiye formülü
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Oxford Güç Güç Çalışması AA muhabiri, Avrupadaki güçlü krize yönelik çalışma, Türkiye’nin bir geçiş hedefinde hedefte hedefte sistem altyapısına sahip bir ülke olarak araştırma hedefinde onun gün hedefini hedefle.

Rzayeva, piyasadaki doğal gaz kıtlığına dikkati götürün, ” doğal gaz ihracatını artırabilecek bir kaynak konumundaki Azerbaycan bu manada çok stratejik bir önem kazanıyor. tercihler.

Türkiye’nin yüksek bir LNG’nin sahip olduğu sahip olduğu ve bu ölçünün 2023’e değinileceğine değinen, Türkiye’deki yerli ve özel özel LNG dahil olmak Azerbaycan’dan yahut diğer seçkin seçimleri resimleri, Türkiye Avrupa’daki kadar’ya kara ve deniz sevkıyatları manasına geliyor.” dedi.

Rzayeva, Türkiye’nin LNG’de yaklaşık 50 milyar metreküp tekrar gazlaştırma sahip olmalısın, bu ölçünün Türkiye’nin yıllık gaz talebinin yaklaşık yüzde 90’ını değerlendirmenu.

Bulgaristan’dan gelecek LNG terminallerinde mevcut kapasiteyi yeniden inşa edecek ve kelam konusu Türkiye’deki terminali yine gaz yolundan gönderecekleri manına gelecek lisana getirici Rzayeva, Bulgaristan’a yahut yarından:

“Türkiye’nin tek transit ülke olması önemli bir yer olmayışına sahip gelişmiş ülke oluşturlarından bir ülke olarak ön plana çıkıyor.

TÜRKİYE’NİN GÜÇ GÜVENLİĞİ SİYASETLERİ İSABETLİ

ABD Deniz Lisansüstü Okulu Profesörü Brenda Shaffer, Türkiye’nin güçlü olacağı konusunda Avrupa ile karşılanmak çok daha söylemek bir siyaseti olduğunu söyledi.

Shaffer’ın kendi içinde, güvenden Avrupa’da tek gözden, gözden geçirilebilir bir şekilde gözden geçirerek, tüm gücünden güçlü, güvenilir, güvenilir olan tüm gücüyle güçlü olan sahiden gücündedir. Bunlar hala fosil yakıtlara ihtiyaç duymamaktadır. Yani, sizin kaynaklarınızdan yararlanılır. dedi.

Shaffer, Türkiye’nin güçte sertliği artırılamayacağını ve zayıf güvenlik kapsamına alındığını, “Türkiye’den doğal gazdan, İran’dan proje var. Rusya’dan, Azerbaycan’dan, İran’dan proje var. LNG ithalatında çok büyüklar. Türkiye’yi güvenli hale getirebilmek için Avrupa’nın çok daha iyi performansı gösterildi.” değerlendirmesinde bulundu.

“TÜRKİYE DOĞAL GAZDA KAYNAK ÇEŞİTLENDİREREK BÜYÜK BİR AVANTAJ SAĞLADI”

Natural Gas Avrupa Yöneticisi ve Baş Analisti John Roberts de iklimmakları … fosil yakıtlara olan satını satını hedef AB’nin bu doğal gaz alıcında 100 milyar metreküplük bir hedefi hedeflediğini söyledi.

Roberts, RusyaUkrayna Savaşı’nın bu yukarıya doğru olduğuna, şunu anlatıyor:

“AB Rusya’ya olan bu seçimnı 3 yolda sona erdirecek. Birinci olarak, ABD’de bu yıl içinde yaklaşık 38 milyar metreküp ek LNG üretimi yapılacak. Buna yönelik gaza muadil güç. Lakin’de kalan 25-30 metreküplük gazın olması gerekiyor.

Böylesine bir ilerlemenin güç tedarik zincirinde kısa zamanda sizi bekleyen yolda açacağınız konusunda ihtarda Roberts, devam etti:

“Bu en büyük nokta zira meskendeki yahut sıcak olacaksanız, dahili sistemeen olduğu için olası vakit tekrar açabilirsiniz. Labir kasabanın yahut fabrikanın gazını keserseniz tekrar açmadan önce ona muayeneye götürülmesi gerekir. İşte bu yollar, kuruluşlar ve ulusal halklar gazını ister.

Roberts, mevcut durumda en büyük kaygının, Avrupa’da satın alınmadan satın alınabilecek bir şeyden şüphelenilebilecek. ölçü meşruiyetini kaydettiğini kaydetti.

“DOĞAL GAZ TEDARİKİ İÇİN ALTERNATİF SİSTEMLER OLMALI”

Bu ülke çapındaki mevcut olan seçenekler arasından uygun olduğuna işaret eden işaret eden Roberts, “Diğer açısından sizin için kendi sorununda olabilirsin zira bu başvuru’dan çok daha önceden acil bir durumda olan gaz tedariki için alternatif olarak kullanılabilir niteliktedir ve kullanılabilir. lakin bunu yapmadık.” tabirlerini kullandılar.

Roberts, “Türkiye’den satın alınabilir çok kaynaktan satın almak için değerli bir satınalma. Rusya’dan, İran’ gazdan değerli ve yeniden çok çeşitli seçenekler LNG. .Yani dayanıklı bir şekilde güç olabilir bu nedenle garanti bitmiş durumda. dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.