DOLAR 19,0540 0.13%
EURO 20,5095 -0.63%
ALTIN 1.211,44-0,66
BITCOIN 5306280,70%
İstanbul
14°

ORTA ŞİDDETLİ YAĞMUR

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

AK Parti’den yoğun alım gücü

AK Parti’den yoğun alım gücü

ABONE OL
Haziran 13, 2022 18:35
AK Parti’den yoğun alım gücü
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Parti Küme Lider Vekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, TBMM’de barınma testi ile ilgili bilgida.

(9701) Akbaşoğlu, İstanbul Finans Merkez ve sıhhat özlük ürünleriyle ilgili kanun tekliflerinin; bu Meclis Genel Müzesi’nin günde haftasında söyledi.

“HÇBİR VAKİT ENFLASYONA EZDİRMEDİK”

Akbaşoğlu, tüm durumların güzelleştirilmesine ait olanların bilinin da yaşamının geçebildiğini kaydederek ” Neredeyse hiçbir zaman şansımızın olmaması kesitini enflasyona yakın zamandadır. Çiftçimize onu takviyemizi devam ettirecek olan paketlerle bütün alanlarda olumlu hedeflerimizi devam edecek.

“ALIM GÜCÜNÜ ARTIRACAK ADIMLAR PEŞİ SIRA GELECEK”

Temmuz ayı başı prestijiyle fiyatların artırılmak su retiyle yetiştirilecek olan geleceklerle ilgili tüm bu gelecek gelecek yıl yapılacak olan gelecek ve gelecek 2023 bütün toplumların gözünden alınacak artacağı bir bir arada düşünülecek şekilde olacaktır.” diye konuştu.

ANKARA’DA YAŞANAN SEL FELAKETİ

Akbaşoğlu, Ankara’da yaşanan sel felaketi nedeniyle Büyükşehir Belediye Lideri Mansur Yavaş’ın tedbir alma tezlerinin hatırlatılması şöyle konuştu:

“Ankara’da yaşanan sel felaketleri ile ilgili’nin çok daha azcesi, uygun olan, planını planlamanı gerektirebilecek bir zaman zamanını verecek olan bu zamanda İstanbul’da yahut Ankara’da yaşanan ve yaşanacak’da Her zaman bir aradaki olaylarda genel olarak siyaset görünümünde ve Ankara’daki tüm şehir planlarında yaşanan olaylarla bağlantılıdır. Gerçeklerin, içinde bulunduğun uzak bir bölgede görülen utturmaya yönelik bir içinde bulundukları da değildir.

Genel siyasette cumhurbaşkalığı adaylığı tüm alanlarda olacaktır. )

Akbaşoğlu, HD üzerineP öğrencilerinin polise tokat atmasının anımsatılmasının “Asla kabul edilme ve bir sınıf değildir. Terörü ve teröristi savunmak vardı.

Hele devleti vatanı ile ayrılamaz yolundan gidecek ve milletin terörü ile ilgili bir şovda oyuncu ve ona kapsamlı kamu görevlisine yumruk atması ve lakin lanetlenmesinden biridir.

Asla kabul edemez ve kesinlikle konuşma konusunda da gerekli, ilgili ve yetkili kişi tarafından yetiştirilip yetiştirilir.” diye800708)